Ručně vedený vysokozdvižný vozík BT SWE 140 L

 

Hledáte kompaktního, ale extrémně silného pomocníka pro manipulaci v úzkých prostorech? BT SWE 140 L z řady Staxio kombinuje vysokou nosnost zakladače s výhodou nízkého přízdvihu ramen. Tento stroj je ideální volbou pro nakládku kamionů, práci na rampách i zakládání do regálů. Je dostupný ihned včetně baterie a nabíječe. 

  • Funkce přízdvihu (L): písmeno "L" v názvu znamená, že stroj má přizvedávací ramena. To mu umožňuje manipulovat se dvěma paletami současně nebo snadno překonávat prahy, nájezdy a nerovnosti v místě kde by se jiný vozík "pověsil".
  • Nosnost 1400 kg: vysoký výkon v kompaktním těle, který si poradí i s těžkým zbožím
  • Stožár TRIPLEX s volným zdvihem: umožňuje zvedat palety i v prostorech s nízkým stropem např. v kontejnerech nebo pod mezaniny, aniž by se zvyšovala stavební výška stroje. 
  • Bezkonkurenční obratnost: díky ovládání ojí a kompaktním rozměrům je ideální do uliček, kde se klasický VZV neotočí.
  • Špičková bezpečnost: systém BT Powerdrive zajišťuje plynulý rozjezd, bezpečné brzdění a intuitivní ovládání

Kde tento stroj nejvíce využijete? 

  • Sklady s rampami: přízdvih ramen eliminuje problémy se sklonem rampy
  • Expedice zboží: Možnost převážet dvě palety najednou - jednu na ramenou, druhou na vidlicích Vám šetří ihned 50% času. 
  • Prodejny a zázemí: tichý elektrický provoz a nulové emise

Ekonomická úspora

  • Úspora místa: SWE 140 L vyžaduje cca o 35-40% menší pracovní uličku než klasický čelní vozík podobné nosnosti. To Vám umožní umístit regály blíže k sobě a zvýšit kapacitu skladu.
  • Nízké provozní náklady: elektrický pohon AC vyžaduje minimální údržbu oproti spalovacím motorům. 
  • Rychlost manipulace: funkce double-stacking (převoz dvou palet) zkracuje čas nakládky a vykládky 
99 000 Kč / ks
119 790 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 5636
Kategorie Bazar vysokozdvižných vozíků
 
Celková délka 1950 mm
Celková šířka 790 mm
Délka vidlic 1150 mm
Nosnost 1400 kg
Těžiště 600 mm
Výška zdvihu 2855 mm
Pohon AKU s možností boční výměny
Plošina pro obsluhu ANO
Přízdvih vidlic ANO
Rok výroby 2011
Typ baterie Olověná
Typ stožáru TRIPLEX s volným zdvihem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: